Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
YesterdayRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5