Movies
Ratings
24
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The Barber of SiberiaRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Lost In LoveRated ★ 5.0
Gloomy SundayRated ★ 4.5
Belle & SebastianRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0