Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
The FanRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Wall StreetRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0