Titles you rated
Someone SpecialRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0