Movies
Ratings
18
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0