Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 1.0
NANARated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
A Restaurant With Many ProblemsRated ★ 3.0
Manhattan Love StoryRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0