Series
Ratings
43
S LineRated ★ 2.0
RevenantRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 1.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Lovers of the Red SkyRated ★ 2.5