Movies
Ratings
53
GladiatorRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5