Movies
Ratings
51
Point BreakRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 2.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Running ManRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0