Movies
Ratings
41
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.0