Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
RipplesRated ★ 4.0
SolarisRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
MimangRated ★ 3.5
The English PatientRated ★ 3.5