Movies
Ratings
396
ParasiteRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The WomanRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5