Titles you rated
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Greatest MarriageRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 0.5
Miss RipleyRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 2.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0