Movies
Ratings
216
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 5.0