Series
Ratings
34
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Wakako zake Season 3Rated ★ 5.0
Hidden SingerRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 4.5
Memory LoveRated ★ 1.5