Movies
Ratings
265
ElementalRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 0.5
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
MRated ★ 1.5
MoanaRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5