Series
Ratings
176
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The TyrantRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 4.5
- K-ON!!Rated ★ 5.0
The PenguinRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
OverlordRated ★ 4.0
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0