Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 2.5
HairsprayRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0