Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. Jo 2: Crime and PunishmentRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0