Movies
Ratings
1029
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Saint Seiya: Knights of the ZodiacRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 4.0- Hansan ReduxRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Power RangersRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0