Series
Ratings
33
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0- Black Clover Season 2Rated ★ 3.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Black Clover Season 1Rated ★ 3.0
Goblin SlayerRated ★ 3.5
Dragon Quest: The Adventure of DaiRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 4.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5