Titles you rated
SignalRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
A Love To KillRated ★ 1.0
City HallRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 1.5
NonstopRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
GhostRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5