Movies
Ratings
383
Lethal WeaponRated ★ 3.5
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 2.5
Reign of AssassinsRated ★ 1.5
Gone in 60 SecondsRated ★ 3.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 2.5
DaredevilRated ★ 2.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Spy GameRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 1.5
ShrekRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 2.0
Batman ForeverRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
Death RaceRated ★ 1.5
Righteous TiesRated ★ 1.0
Gran TorinoRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Need for SpeedRated ★ 1.0