Movies
Ratings
71
101 DalmatiansRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
JackieRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.0