Movies
Ratings
137
San AndreasRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 0.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Jennifer's BodyRated ★ 2.0
SambaRated ★ 2.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 3.0