Titles you rated
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Girl with All the GiftsRated ★ 3.0