Titles you rated
Legal High SPRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0