Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0