Titles you rated
SinnersRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Mission: CrossRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 1.5
The WhaleRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Pieces of a WomanRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
PhantomRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The RitualRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 3.5