Movies
Ratings
942
Jurassic WorldRated ★ 4.5
TomorrowlandRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0
Empire of LustRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 4.5
The OneRated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 3.5
The DefenderRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
The Legend IRated ★ 3.0
Kiss of the DragonRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 3.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5
Scream 2Rated ★ 2.5
Scary Movie 2Rated ★ 3.0