Series
Ratings
56
MRated ★ 3.5- BossRated ★ 5.0
TomatoRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
- Fairy CommiRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5