Series
Ratings
133
Black PeanRated ★ 4.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Marks' MountainRated ★ 3.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
- Glory of Team Batista SP - Aratana Meikyuu e no ShoutaiRated ★ 5.0
- 곤조 - 전설의 형사Rated ★ 2.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
- Homicide Team 9 Season 10Rated ★ 3.5