Movies
Ratings
327
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Mulan IIRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Anemone: A Fairy Tale for No KidsRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Three SistersRated ★ 3.0