Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 4.0
Fresh Off the BoatRated ★ 2.5
Fresh Off the BoatRated ★ 3.0
Fresh off the BoatRated ★ 3.0
Fresh off the BoatRated ★ 3.5
Fresh Off the BoatRated ★ 3.5
Fresh Off the BoatRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 3.5
Nothing But ThirtyRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Korean Food War - GosuoejeonRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.0