Movies
Ratings
290
Superman IIRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.5
SocialphobiaRated ★ 4.0
Empire of LustRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 5.0