Titles you rated
The World of LoveRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 0.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5