Movies
Ratings
1424
SnatchRated ★ 2.5
Juror #2Rated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
EliRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Kim's VideoRated ★ 4.0
The Unbearable Weight of Massive TalentRated ★ 3.0
Beverly Hills ChihuahuaRated ★ 2.5