Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 1.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5