Movies
Ratings
33
ZootopiaRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0