Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 1.0
OrphanRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5