Movies
Ratings
320
Betty BlueRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 4.0
C'est la vie!Rated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
Strawberry ShortcakesRated ★ 3.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 1.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
A Man and a WomanRated ★ 2.0
The TableRated ★ 2.5
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5