Movies
Ratings
53
King and the ClownRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 1.5
The Sound of MusicRated ★ 0.5
The ClassicRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0