Titles you rated
Link ClickRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The MatchmakersRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 2.5
The iDOLM@STER Million Live!Rated ★ 4.5
Pokémon ConciergeRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
My Happy Marriage Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hitori Bocchi's OO LifestyleRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
OnmyojiRated ★ 3.0
Sasaki and PeepsRated ★ 2.5
Blue PeriodRated ★ 4.0