Titles you rated
IncantationRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5