Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5