Movies
Ratings
898
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 4.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.0
BirdRated ★ 3.5
If I Fall, Don't Pick Me UpRated ★ 3.5
Stranger EyesRated ★ 3.0
CrashRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Tale of CinemaRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0