Series
Ratings
65
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 1.5
Love to Hate YouRated ★ 2.5
Temptation IslandRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.0
Temptation IslandRated ★ 3.0
Temptation IslandRated ★ 3.0
Temptation IslandRated ★ 3.5
Lindsay Lohan's Beach ClubRated ★ 3.0
We Are Who We AreRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0