Titles you rated
The ThroneRated ★ 4.0
HimizuRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
American History XRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Rampage: Capital PunishmentRated ★ 2.5
RampageRated ★ 4.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 2.5
MasterRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
BurningRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
The ServantRated ★ 3.0