Titles you rated
SpeedRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0