Movies
Ratings
250
The AvengersRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 2.5
Born To SingRated ★ 3.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 0.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
NoahRated ★ 1.5
The Science of SleepRated ★ 4.5
When I Turned NineRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5